ART / Lithographs / Litograph in colors 12837136
nr 1283 7136
Karl Mårtens
(f. 1956), Sverige
Karl Mårtens (b. 1956), Sweden. Bird. Signed, numbered 63/190. Sheet: 31x44 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Fågel. Signerad, numrerad 63/190. Bladets mått: 31x44 cm
Karl Mårtens, Swedish painter, born 1956 .
1000
SEK 2200
Monday October 21 2019
at 18:50:50
700 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.400 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Robot)
2.000 kr
- Thema-auction
Oct 21
Read more about Grafik